Trainingbot - czym jest?

Nowoczesna bezpieczna web-aplikacja do zarządzania procesem szkoleniowym.

Zarządzanie procesem szkoleniowym

  • Rekrutacja osób na szkolenia
  • Komunikacja z uczestnikami
  • Zarządzanie szkoleniami i uczestnikami
  • Logistyka i koszty szkoleń
  • Zamknięty serwis wiedzy

Historia zmian

Za pomocą paska historii zmian szybko podejrzysz co się dzieje w projekcie. Pasek działa podobnie jak ściana w popularnych serwisach społecznościowych

Dashboard

Podsumowanie projektu i terminu służy do szybkiego obejrzenia podstawowych wskaźników projektów. Wykresy i proste zestawienia pozwalają kontrolować stan szkolenia.

Narzędziownia "nowoczesne szkolenie"

Po wejściu na szkolenie mamy pasek "co chcesz zrobić", który proponuje wykonanie popularnych funkcji. Narzędziownia jest przeglądem procesu nowoczesnego szkolenia i ułatwia zarządzanie terminem.

Panel uczestników

Potężne narzędzie do komunikacji z uczestnikami, zaznaczaniem list obecności, gromadzeniem dokumentacji, wysyłaniem mailingów, eksportem osób do Excela i wiele innych czynności.

Inteligentne mailingi

System zawiera centrum mailingowe – narzędzie do przygotowywania ładnych kolorowych mailingów, wysyłania w sposób masowy do poszczególnych grup oraz śledzenia efektywności – obieralności, klikalności itp.

Baza wiedzy

Udostępnienie uczestnikom materiałów szkoleniowych. Serwis zamknięty umożliwia gromadzenie artykułów, prezentacji, dostępów do szkoleń e-learningowych, schematów i innych dokumentów. Można udostępniać pliki w sposób sekwencyjny – zależny od daty szkolenia i statusu uczestnika.

Networking poszkoleniowy

Forum dyskusyjne, wizytówka z profilem uczestnika, system komunikacji podobny do technologii iPhone, powiązanie z serwisami społecznośiowymi, bazy networkingowe.

Kreator "szybki start"

Skonfigurowanie systemu pod swoje potrzeby jest możliwe przez kreator. W 4 kroki w ciągu kilkunastu minut wlejemy firmy i osoby, dodamy użytkowników systemu, założymy kilka projektów.

Bazy i szablony

Moduł baz i szablonów służy do gromadzenia wiedzy i narzędzi, służących do zarządzania szkoleniami. System udostępnia już na wstępie bogate biblioteki: m.in. szablony kolorowych e-mailingów, zestawy najczęściej wykorzystywanych zasobów. Masz możliwość rozwoju tych bibliotek.

 
 

 

Badania ewaluacyjne

 

Trainingbot - to jedyny na świecie system, pozwalający przeprowadzać badania ewaluacyjne na 5 poziomach efektywności szkoleń wg. uznanych światowych metodologii. System też w pełni automatyzuje tworzenie raportów poszkoleniowych.
 
 

 

Widget WWW

 

Za pomocą Widgeta WWW zamieszconego na firmowej stronie można zaprezentować liste aktualnych szkoleń, informacje o poszczególnych szkoleniach oraz zbierać zgłoszenia uczestników, które będą wpadać bezpośrednio do panelu zarządzania uczestnikami w aplikacji.